Manychat

O TyAutomaty.cz

Automatizace je fenomén doby a bez robotů a jednodušších či pokročilejších automatů si už dnes nelze představit moderní podnikání.

Na TyAutomaty.cz nabízíme* odzkoušené automaty pro váš byznys. Ze stovek realizovaných automatů vybíráme ty, které jsou snadno aplikovatelné i u vás ve firmě. Podívejte se na již připravené automaty. A postupně přidáváme další.

Ke každému automatu navíc získáte naší průběžnou podporu. Nenecháme vaše automaty ležet ladem. Půjdeme jim naproti tak, aby efekt pro vás byl maximální. Není nic smutnějšího, než osamocený robot, který sice dělá svou práci dobře, ale jeho výstupů nikdo nevyužívá.

Součástí webu jsou i články o automatech, automatizaci a byznysu kolem automatů. Podívejte se na blog o automatech a automatizaci obchodních a marketingových procesů.

Pro fajnšmekry tu je nabídka zvýhodněných předplatných a slev na různé cloudové služby.

Web byl oficiálně spuštěn v září 2021. O obsah webu a automaty se stará Eduard Hlava, sochař automatizací obchodních a marketingových procesů. S technickými záležitostmi pomáhá Neternity.cz.

*) Proč používáme plurál, když se z kontaktů snadno dočtete, že za webem stojí jeden člověk? To proto, že některé automaty si k sobě najaly ještě živého člověka. Eduard řeší provoz automatů. A aby efekt automatu pro vás byl maximální, tak o byznysovou stránku automatu se stará expert.